Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa | Komisyon Ödemeden Satın Al

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa | Komisyon Ödemeden Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Paykasa Nedir? | Kartı birden fazla defa kullanabilir miyim?

Sadece 16 haneli kart numarası ve içerisinde sabit euro değeri olan bir ön ödemeli kart türündendir. Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.

Astropay Nedir? | Kartı birden fazla defa kullanabilir miyim?

16 haneli kart kodu, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi kodlarından oluşan ve internet ortamında güvenli alışveriş yapma imkanı sağlayan bir para harcama sistemidir. Kontör yüklemek kadar kolay ve basit bir yöntemdir. Sadece dolar bakiyesi olarak satılmaktadır. Tek bakiye yüklemelik ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir ön ödemeli karttır.

Paykwik Nedir? | Kartı birden fazla defa kullanabilir miyim?

Paykwik, yurt dışı ve yurt içinden istenilen her alandan rahatlıkla alışveriş yapılabilen sanal ödeme kartıdır. Çalışma şekli olarak bilinen kredi kartı gibi net biçimde kullanılabilir. Günümüzde özellikle yurt dışından alışveriş yapabilmek için büyük zorluklar ile karşılaşabiliniyor. Paykwik ile bu zorlukları aşabilirsiniz. Ayrıca tek bakiye yüklemelik ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir ön ödemeli kart özelliği ile üst düzey güvenlik sunmaktadır.

Otopay Nedir? | Kartı birden fazla defa kullanabilir miyim?

Diğer ön ödemeli kartlar dan farklı olarak 19 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve içerisinde sabit euro değeri olan bir ön ödemeli kart türündendir. Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.

Cashixir Nedir? | Kartı birden fazla defa kullanabilir miyim?

Ön ödemeli sanal kartlar, internet alışverişlerinde ödemelerin güvenli bir şekilde yapılabilmesini sağlayan bir sistemdir. Avrupa ülkelerinde ödeme şekli olarak sıklıkla kullanılan bu sistem, ülkemizde de yaygın bir ödeme biçimi haline gelmiştir. Cashixir de bu ödeme biçimlerinden birisi olmaktadır. Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.

Çalışma Saatleriniz nasıldır? Size hangi saatler arasında kolayca ulaşabiliriz?

7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren tek firmayız. İstediğiniz an bir telefonla veya web sitemizden canlı destekle anında bize ulaşabilir güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Ödeme sonrası kart mı göndereceksiniz? | Banka hesap bilgilerinizi nasıl öğrenebilirim?

Satın aldığınız ürünler, ön ödemeli pin numaralarından oluşan sanal numaralardan oluşmaktadır. Yaptığınız ödemenin banka hesaplarımıza geçtiği teyit edildikten sonra, SMS yolu ile cep telefonunuza veya canlı destek yolu ile kodlarınızı kolayca ve hızlıca alabilirsiniz.

Kodlarımı paramı gönderdikten sonra ne kadar süre içinde alabilirim?

Kodlarınız normal olarak en geç 5 dk içinde elinizde olacaktır. Bu durumun istisnası bazen internette yaşanan teknik sorunlar, paranın hesaba geçişinin zaman alması, ya da işlem yoğunluğu gibi nedenlerle en fazla 15 dakikaya kadar uzayabilir.

Kimler Astropay, Otopay, Paykwik, Cashixir veya Paykasa Kullanabilir?

18 yaşının üzerinde olan her birey ön ödemeli kart kullanabilir.

Aynı kart numarasına para yükletebilir miyim?

Satın almış olduğunuz ön ödemeli kart içerisine tekrardan bakiye yükleme olanağınız yoktur. Her işlem için yeni ön ödemeli kart almanız gerekmektedir.

Kişisel bilgilerime üçüncü kişiler ulaşabilir mi?

Müşterilerimizin kişisel kimlik bilgilerinin ve telefon numaralarının güvenliği satış sözleşmemizle korunmaktadır. Kesinlikle üçüncü kişiler bu bilgilere ulaşamaz.

Astropay, Otopay, Paykwik, Cashixir veya Paykasa kodumu ne kadarlık bir süre içinde kullanmak zorundayım?

Almış olduğunuz ön ödemeli kartları, aksi belirtilmedikçe kodunuzu bir yıl içinde kullanmak zorundasınız. Aksi taktirde kodunuz iptal olur. Bu sorumluluk size aittir.

Size nasıl güvenebilirim?

Güvenilirliğimiz bundan önceki 10 senelik internet satış tecrübemizden kaynaklanmaktadır. Son 10 yıl içerisinde internet üzerinden, bir çok ürün vb diğer ürünlerin online satışını yapmaktayız. Bugün hala internet ortamında sorunsuz ve istikrarlı bir şekilde varlığımızı sürdürüyor olmamız güvenilirliğimizin en önemli kanıtıdır.

Neden biz?

MarsPaykasa diğer bankacılık alanlarında hizmet verdiği yılların ardındaki süreçte internetin kitleselleşmesi ve yaygınlaşması sebebiyle, elektronik süreçlerin hızlandığı bir dönemin şu anki günümüz şartlarında bu gelişime paralel olarak finansal araçların çevrimiçi işlemler vasıtasıyla el değiştirdiği, bankacılık sektörünün artık basit bir uygulama üzerinden yürütüldüğü durumunu gözönünde bulundurarak yılların vermiş olduğu finansal desteğini bundan böyle Paykasa, Astropay, Paykwik, Otopay, Cashixir gibi çevrimiçi işlem hizmetlerinde de sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 destek vermekten memnuniyet duymaktayız.

Canlı Destek Almak İster misiniz ?

Üst