Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Worldcard’tan yeni bir kampanya, 1000 tl’lik alışverişe 30 dk. konuşma hediye !

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Worldcard’tan yeni bir kampanya, 1000 tl’lik alışverişe 30 dk. konuşma hediye !

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Yapı Kredi, Worldcard kullanıcılarına yurt dışında 1 Temmuz – 3 Eylül tarihleri arasında yapacakları toplam 1.000 lira ve üzeri alışverişleri için, Turkcell’den aylık 30 dakika yurt dışı konuşma paketi hediye edecek.Yapı Kredi açıklamasına göre, 1 ay süreyle yurt dışında ücretsiz arama, aranma ve tüm çağrıların geçerli olacağı konuşma paketi;


ABD, Kanada, Rusya, Ukrayna, Arnavutluk, Andora, Avusturya, Beyaz Rusya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İrlanda, İtalya, Kosova, Letonya, Lihtenstayn, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Malta, Monako, Karadağ, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere, Sırbistan, San Marino ve KKTC ülkelerinde kullanılabilecek.

Tüm Yapı Kredi kartlarında geçerli olan kampanyaya katılmak için kart sahiplerinin Turkcell hattı kullanmaları ve 30 Haziran’a kadar SMS ile katılımlarını bildirmeleri yeterli olacak.
 
Üst