Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

TC Kimlik İle Bankadan Para Çekme

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

TC Kimlik İle Bankadan Para Çekme

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
tc-kimlik-ile-para-cekme.jpg

ATM ve bankalardan para çekmenin birden fazla yöntemi var. Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonu ve bazı bilgilerle para çekebilirsiniz. Bu seçeneklerden biri olan TC kimlik ile bankadan para çekme işlemi yapabilirsiniz. Günümüzde banka şubesine gitmeden bir çok işleminizi İnternet üzerinden ya da cep bank sistemi ile gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ödemeler, kredi işlemler, havale, eft gibi her türlü işlemi bu sayede rahatlıkla olduğunuz yerden ya da ATM den yapabilirsiniz. Kimlik kartınız yanınızda olmayabilir ya da hesabınız olmayan bir bankadan transfer sonucu para çekmek zorunda kalabilirsiniz bu tip işlemleriniz için artık cep bank sistemi ile telefon numaranıza tanımlı kimlik numaranız ile para çekme ve yatırma işlemleri yapabiliyorsunuz.

Bankadan Kimliksiz Para Çekme 2019
Cep bank ve TC kimlik numarası ile para çekme işlemlerini sadece ATM aracılığı ile yapabilirsiniz. Bankadan para çekme taleplerinizde mutlaka kimliğinizin ya da ehliyet gibi kartınızın yanınız da olması gerekli. Güvenlik önlemi açısından kimliksiz işlemler kurumlarda yapılmaz.

Kimliğiniz olmadan banka şubesinden işlemlerinizi hiç bir şekilde gerçekleştiremezsiniz. Sadece para yatırma işlemleriniz için hesap cüzdanı ile işlem yapan bankalar var.

Yani bankadan yapacağınız işlemler için hiç bir şekilde kimliksiz para çekemezsiniz. ATM den yapılan işlemler için kimliksiz işlem menüsünden girerek bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

ATM’den Kartsız Para Çekme 2019
Banka kartı ya da kredi kartı ile yapacağınız işlemler için yanınızda kartınız yok ise kimlik numaranız ya da kart numaranız ile işlem yapabilirsiniz. Bu işlemler ücretsiz ve çok kolay gerçekleştirilir. Bazı bankaların özelliklerinde telefon numaranız ile de işlem yapabiliyorsunuz. Kartınız yok ise ATM’ye gittiğinizde cep telefonu numaranıza gelen şifre ile işlem yapabilirsiniz.

Her bankanın ATM kartsız işlemi farklı olabiliyor. Ayrıca İnternet ve mobil bankacılık işlemlerinizde kayıtlı numaranızı kullanmanız gerekmektedir. Sisteme kayıtlı telefonunuz bu tür işlemler için her zaman yanınızda olmalı.

Yanınızda banka kartı olmadığı zaman ATM’den kartsız para çekme 2019 yöntemleri işinize yarayabilir. Bankamatiklerden yapacağınız her türlü işlem için kart kullanmadan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Güncel yöntemlerle yeni konular aracılığı ile bilgilendirmeye devam edeceğiz.
 
Üst