Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykwik Güvenli mi?

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykwik Güvenli mi?

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
GÜVENLİ PAYKWİK

Güvenli Paykwik Kolaylık Sağlıyor Mu?


Güvenli Paykwik, dijital tabanlı 14 haneden oluşan özel bir güvenlik şifresine sahip olan ayrıca kullanıcıları tarafından belirlenen ikinci bir şifre sayesinde çifte koruma sağlayan bir sanal ödeme uygulamasıdır. Online alışveriş yapmak istediğimiz vakit, kendimizi güvende hissetmek için Güvenli Paykwik tarzında son derece güven veren uygulamalara ihtiyaç duyarız. Hiç bir şekilde kişisel bilgi içermeyen bu uygulamayı, yalnızca internet üstünden satış desteği veren resmi bayii sitelerinden hızlıca ve güven içinde para transferi yapıp bize gereken bedeli karşılayan Paykwik kartı kolaylıkla satın alarak alışverişimizde kullanabiliriz.

Online alışveriş platformu olan birçok e-ticaret sitesi, banka bilgileri istemedikleri ön ödemeli kart uygulamalarından müşterilerini faydalandırmak ve güven vermek için güvenli Paykwik seçeneği sunmaktadır. Bu uygulama, son derece kullanım kolaylığına sahip olması ve yeterince güvenli görülmesi nedeniyle çok tercih edilen bir uygulama haline gelmiştir.

GÜVENLİ PAYKWİK SATIN ALMA YÖNTEMLERİ

Paykwik kartı güven duyarak satın alabilmeniz hususunda hassas davranan resmi satış yetkisi bulunan firma, sadece telefon ve e-mail bilgilerini istemektedir. Bununla birlikte, satın alma işlemi esnasında kredi kartı seçeneği bulunmamaktadır. Yalnızca banka havalesi kabul etme sebebi, kullanıcılarına güven aşılamak amacı gütmektedir. Bunun yanında yine güvenlik gerekçesi ile mobil ödeme seçeneği de bulunmamaktadır. Yaptığınız ödemeyi ve aldığınız kartı takip etmek için Türkiye resmi satış sorumlusu olan firmanın sitesinden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Birçok web sayfasında rahatça kullanılabilen güvenli Paykwik kart, öncelikle kolay ve güvenli kullanımı ön planda tutma gayesindedir. Bu uygulama, yine kullanım şart ve koşullarını bu ilkenin üzerine inşa etmiştir. Birbirinden farklı banka kart ödeme uygulamalarında olduğu gibi yaş sınırı mevcuttur. Ayrıca üyelik oluşturma zorunluluğu, satış sonrası destek hizmeti verebilmek adına konulmuştur.

Günümüzde internet üzerinden alışveriş ilk kez alışveriş yapacak çoğu insan, kredi kartı bilgilerinin çalınarak dolandırılacağından endişe etmektedir. Bu tür ön ödemeli uygulamaların ortaya çıkması da bu sebebe dayanmaktadır. Online alışveriş henüz yaygınlaşmadan önce, dolandırıcılar fırsat bularak bazı insanların paralarını, kredi kartı bilgilerini çalarak gasp etmişlerdir. Bu nedenle insanların temkinli yaklaşması çok normal olmakla birlikte internet üzerinden alışveriş yapmak, günümüz dünyasının vazgeçilemez bir rutini haline gelmiştir.
 
Üst