Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa

Çevrimiçi alışveriş için kolay ödeme seçeneklerini kullanmak ister misiniz? Her şeyden önce, güvenliğin sağlanması, çevrimiçi olarak rahatça alışveriş yapabildiğinizi gösterir. Sorulan soruyu nasıl alacağınız sorusunu cevapladıktan sonra, bu ödeme seçeneğini rahat bir şekilde kullanabileceksiniz.

Paykasa Nedir?

Ödeme yöntemi seçenekleri arasında yer alan bu paykasa nedir? Çevrimiçi web sitelerine baktığınızda, alışveriş yapıyorsanız bunları kullanabilirsiniz. Ön ödemeli bir kart olarak tanımlanabilir. Paylaşımın ne olduğu sorusunun cevabı, sanal kartlar arasındaki bu kartın işlemlerinizi ön ödemeli olarak yapmanıza izin vermesidir. Satın alma işlemini kullanmak isteyen kişiler, bu kart internet üzerinden alışveriş yapabilecekler.
Nasıl Alınır?

Sanal kart olarak tanımlanan bir kartla alışveriş yapmanın son derece kolay olduğunu göreceksiniz. Peki, satın alma nasıl yapılır? Bu amaçla, sanal kartlar çok sayıda web sitesi üzerinden satılmaktadır. Paykasa'dan da sizin için uygun olan web sitesinden yararlanabilirsiniz. Satın alma seçenekleriniz arasında hızlı bir pay alma seçeneğiniz olduğunu göreceksiniz. Bu seçenekle, birkaç dakika içinde kullanabileceğiniz bir ortaklık şifreniz olabilir.

Satın alma sırasında kişisel bilgileriniz istenecektir. Bu kartı satın almak için küçük kişisel detaylar yeterlidir. Ödemeyi belli bir miktar kart için yapacaksınız. Ödemenizi bu web sitesinde yer alan ödeme seçeneklerinden birini kullanıp gerçekleştirmeniz istenecektir. Çok çeşitli ödeme seçenekleri bulacaksınız. İstediğiniz birini kullanarak doğrudan satın alabilirsiniz. Bir hissenin nasıl satın alınacağı sorusuna doğrudan bir cevap almak mümkündür. Satın aldıktan sonra güvenle kullanabilirsiniz.

Paylaşım Nasıl Kullanılır?


Kolaylıkla tamamladığınız kartı almayı tamamladıktan sonra kullanım aşamasına geçebilirsiniz. Peki bu sanal kartı nasıl kullanıyorsunuz? Öncelikle, alışveriş yapmak istediğiniz web sitesinde bir ödeme seçeneğiniz olduğundan emin olun. Ödeme koşullarına bakabilir ve ödemenin gerçekleştirildiğini de kontrol etmeniz mümkündür. Bu ödeme yöntemini kullanabileceğiniz web sitesinde olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Ödeme yönteminin geçerli olduğu web sitesinde iseniz, doğrudan kullanım için satın alma adımını atın. Kartınıza eklediğiniz düğmeleri kullanarak veya web sitesine para yatırarak bu aşamaya geçin. Ödeme sayfasında bir ödeme yöntemi seçmeniz istenecektir.

Paykasa Avantajları Ne?

Web sitelerinden yapacağınız işlemlerinizde güvenliğiniz çok önemli olmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi vererek bu alışverişi gerçekleştirmek yerine ön ödemeli kartlaır tercih ederek güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Bunun içinde kullanıcıların çevrimiçi ödemeleri için tercih edebilecekleri sanal kartlara sahip olması gerekir. Paykasa için güvenlik ilk sırada yer almaktadır.Kolay kullanım sanal kartlarla alabileceğiniz bir başka avantajdır. Ucuz Paykasa'nın avantajı, işlemlerin kolayca yapılabilmesi ve online alışveriş yapmanın avantajlı olmasıdır.

Bir başka avantaj ise bir hesap açmak yerine sanal kart kullanmak daha kolay olmasıdır. Satın alma işlemi çevrimiçi olarak tamamlanabilir. Ayrıca, hesap açma işlemini tamamladıktan sonra doğrudan devam edebilirsiniz. Bu kartı, çevrimiçi işlemlerde, sorunun cevabına bakarak deneyebilirsiniz. Çevrimiçi kullanacağınız kart ile alışverişniz son derece güvenilir bir şekilde gerçekleşeceğinden dolayı asla pişmanlık duymayacaksınız. Kart bilgilerinizi vermek ya da kendinize ait olan özel bilgileri paylaşmak yerine sadece gerekli olan ufak tefek bilgiyle alışverişlerinizi yapmanız sağlanır.

Bu kadar kolay bir yöntem varken kredi kartı bilgilerinizi veya banka kart bilgilerinizi alışveriş ya da tam olarak güvenemediğiniz adrese vermeniz ne derecede mantıklı olabilir ki? Bu yüzden sizlerde binlerce kişinin yaptığı gibi ön ödemeli kart Paykasa tercih ederek çok daha iyi ve jet hızı ile işlemlerinizi gerçekleştirmeniz adına seçebileceğiniz bir ödeme yöntemidir. Sınırsız bir alışveriş delisi iseniz eğer bu kart sayesinde gerekli olan her şeyi yapabilirsiniz. Ödemeleriniz daha güvenilir ve daha hızlı olacağından vazgeçmek istemeyeceğinize de emin olabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#2
Paykasa nedir ve nasıl bir sisteme sahip diye düşündüğümüzde ise aynı kredi kartı gibi 16 haneli kart numarasına sahip sanal bir kart olan Paykasa yapılacak alışveriş sürecinde bu numaranın siteye direk yazılması ile başka hiçbir bilgi vermeden alışverişimizi tamamlamamızı sağlayan bir sistem üzerine kuruludur. E-ticaret sitelerinde alışveriş amaçlı kullanılması dışında milyonlarca kullanıcısı olan oyunlarda da satın alınmak istenen şeyler için kullanılır. Paykasa Türkiye’deki yasalara göre bakıldığında kredi kartı bilgisi paylaşmak istemeyenler için kullanılmaktadır. Paykasa ekşi sözlükte de yorumlarla açıklanmaya çalışılmış ve anlatılmaya çalışılmıştır. Ancak incelemelerimize göre Paykasa ekşi sözlükte çok fazla detaya inilmeden yapılan yorumlar almış. Paykasa ekşi de daha çok bahis sitelerinde tercih edilen bir sistem olarak görülse de güvenlik amaçlı bir çok güvenilmeyen siteye hitap ettiğini hatırlatmakta fayda var. Paykasa ekşi sözlükte sistemi kullanılanlar tarafından gün geçtikçe daha fazla yorum alıyor ve platformda konuşulur hale geliyor.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#3
Günden güne kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve gizlilik içinde alışveriş yapmak isteyen müşteriler belli başlı güvenilir seçeneklere yönelmektedir. Bunlardan biri olan Paykasa için de belirli komisyon tutarları vardır. Bu sebeple ucuz paykasa veren şirketler yani daha az komsiyon alan şirketler daha revaştadır. Ancak ucuz paykasa ararken alınacak kartın da güvenilir bir firmadan alınması gerekmektedir. Bu şartları sağlayarak ucuz paykasa bulup o şirketle istenildiği miktarda kart alınarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca Paykasa al işlemleriniz bir kaç dakika içinde tamamlanan ve size direk kart numarası verilip istediğiniz şekilde harcama yapabileceğiniz bir sistemdir. Paykasa al işlemleriniz gerçekleştikten sonra içine aktarmış olduğunuz paranın limiti tükendiğinde kart iptal olmaktadır ve aynı Numara birdaha hiç bir şekilde kullanılamamaktadır. Paykasa kartını kimin kullandığı ve ne için kullanıldığı ile ilgili zaten kimsenin bilgisi olamaz
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#4
Günden güne kredi kartı bilgilerini vermek istemeyen ve gizlilik içinde alışveriş yapmak isteyen müşteriler belli başlı güvenilir seçeneklere yönelmektedir. Bunlardan biri olan Paykasa fiyatları için de belirli komisyon tutarları vardır. Bu sebeple ucuz paykasa veren şirketler yani daha az komsiyon alan şirketler daha revaçtadır. Ancak ucuz paykasa ararken alınacak kartın da güvenilir paykasa siteleri tarafından alınması gerekmektedir. Bu şartları sağlayarak ucuz paykasa bulup o şirketle istenildiği miktarda kart alınarak istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca Paykasa al işlemleriniz birkaç dakika içinde tamamlanan ve size direk kart numarası verilip istediğiniz şekilde harcama yapabileceğiniz bir sistemdir. Paykasa al işlemleriniz gerçekleştikten sonra içine aktarmış olduğunuz paranın limiti tükendiğinde kart iptal olmaktadır ve aynı Numara bir daha hiç bir şekilde kullanılamamaktadır.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#5
Paykasa kartların ne gibi artıları var diye düşünürsek öncelikle Paykasa kartlar, sanal karttır ve tek kullanımlıktır bu durum kartların çalınmasını veya kaybolma riskini ortadan kaldırır. Ayrıca Paykasa dünyanın her yerinden alışveriş yapan veya alışveriş yaptığı yerlerde kişisel bilgilerinin bulunmasını istemeyenler için yapılmış güvenliği ön planda tutan bir sistemdir. Sanal ortamda yapılan dolandırıcılıklara baktığımızda hemen hemen hepsi kredi kartı ile yapılmaktadır. Paykasa bu sorunu ortadan kaldırarak dolandırılmayı ve kişisel bilgilerin başka bir kişi tarafından görülmemesini sağlıyor.Jeton kart otopay casixir de dahil olmak üzere sanal kartları kartını kimin kullandığı ve ne için kullanıldığı ile ilgili zaten kimsenin bilgisi olamaz. Bu durum sizin maksimum güvenlikte işlem yapmanızı sağlayacaktır.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#6
Paykasa al işlemleriniz için bu hizmeti sağlayan şirketler farklı meblağlarda seçenekler sunabilmektedir. Euro para birimi kullanılan kartlarda üzerine belirli miktarlarda konulan komisyon ile sizlere kart numarası verilebiliyor. 10 Euro’dan başlayıp 15 , 20 , 30 ,50,60,70,100,150 Euro’dan 1000 Euro’ya kadar değişik seçeneklerde kartları bulmanız mümkün. Tabi bu paranın hepsini harcamak durumunda değilsiniz. Yaptığınız alışveriş sonucunda kalan paranızı harcamak istemediniz ve geri almak istiyorsunuz bu durumda Paykasa net bozdurma seçeneğini kullanabiliyorsunuz. Bu sebeple pay kasa kartını alacağınız şirketin bu hizmetinin olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Özellikle bazı sitelerinde kullanmak için hızlı paykasa satın almak isteyen kullanıcılar sitemizden en hızlı şekilde alımlarını yapabilirler.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#7
PAYKASA GÜVENLİDİR
PayKasa kartın en önemli özelliği güvenli olmasıdır, satın almış olduğunuz kartın kaybolma ve çalınma riski yoktur.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#8
PAYKASA YAYGINDIR
PayKasa kart binlerce mağazada, websitesinde yaygın olarak kullanılmaktadır, satın aldığınız kart birçok yerde geçer.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#9
PayKasa kart diğer ön ödemeli kartlara göre daha düşük komisyon oranlarına sahiptir ve son kuruşuna kadar kullanılabilir.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#11
İnternet teknolojisi, günümüzün en hızlı ilerleyen sektörlerinden biridir. Özellikle de internet dünyasında alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artması, istenen ürünlerin daha rahat bulunması ve ürünlerin zahmet etmeye gerek kalmadan adrese teslim alınabilmesi gibi pek çok avantajının bulunması, bu dünyayı daha cazip hale getiren nedenlerdendir. Tabi bunun da kendine göre zorluklarının olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi bu alanda yapılan güzel çalışmaların da etkisini göstermesi, alışveriş dünyasında büyük ölçüde rahatlamayı beraberinde getirmektedir. Mesela eskisi gibi ödemelerde tek tip ödeme seçenekleri yerine daha fazlasını sunmaktadırlar.

Paykasa Kendinden Söz Ettiriyor
Özellikle de ön ödeme kartları arasında yer alan ve son zamanlarda kendinden söz ettiren Paykasa kart ile ödeme yöntemlerinin geliştirilmiş olması işin daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Peki, paykasa kart nedir? Paykasa Kart; ön ödemeli bir ödeme sistemi olup tek sefer kullanılabilen, kullanıldıktan sonra otomatik olarak kendini imha eden bir kart sistemidir. Basit bir örnekle açıklamak gerekirse, kontör kart sistemlerinin birebir aynısıdır. 16 haneli PİN sistemi ile desteklenen kartın PİN kodunu alışveriş sitesinde ilgili bölümlere girdikten sonra kartınızdan ödeme çekilmektedir. Ancak tek sefer kullanım hakkına sahip olduğundan, para üstü alma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu da güvenliğiniz açısından en önemli özelliklerinden biridir. Yurtdışında çok fazlasıyla kullanılan kart, günümüzde Türkiye’de de kullanılmaya başlanan ayrıcalıklı özelliklere sahip bir ön ödeme kartıdır.

Güven noktasında şüpheye düşmenizi engeller
Güven noktasında şüpheye düşmenizi engelleyen bir sistem ile beslenen kart, kolaylıkla alışveriş yapma avantajlarıyla dolu bir sistemdir. Ürün alışverişlerinde, online oyun ve uygulama alışverişlerinde ve diğer alanlarda geçerli olan ön ödeme yönteminin en büyük avantajlarından biri de ödemenizi yaparken kredi kartı kullanma zorunluğundan kurtulmanızdır. Bu, kendi başına bile paykasa kart kullanımı için geçerli bir neden sayılmaktadır. Yine bununla birlikte bilgilerinizin karşı tarafa aktarılması gibi sorunlardan da kurtularak hem kolay hem de güvenilir bir şekilde alışveriş yapma ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Yenilik, çalışmada verim ve alışverişlerde kolay yöntemler için aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Paykasa kart özelliklerinin en güzellerinden biri de nakit ihtiyacını temin etmede de ayrıcalık sunmasıdır. Mesela yurtdışından ya da yeni çalışmaya başladığınız bir müşterinizden ödeme alırken, herhangi bir şekilde paranızın aksama durumlarına düşmemesi için yapmanız gereken tek şey kart şifresi talep etmeniz olacaktır. Hem müşteriniz hem sizin açınızdan daha avantajlı olarak değerlendirebileceğiniz bu yöntem ile kısa sürede teslim ettiğiniz işlerin ödemelerini de en kısa sürede hesabınıza aktarma şansını elde etmiş olacaksınız. Paykasa kart nedir sorusuna verilecek birçok cevap varken, en önemli ayrıntıları hakkında sizlere detaylı bilgi verdiğimiz sitemizi inceleyerek daha kapsamlı bilgilere ulaşabilir, sipariş vermek için kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#12
İnternet teknolojisi, günümüzün en hızlı ilerleyen sektörlerinden biridir. Özellikle de internet dünyasında alışveriş yapanların sayısının her geçen gün daha da artması, istenen ürünlerin daha rahat bulunması ve ürünlerin zahmet etmeye gerek kalmadan adrese teslim alınabilmesi gibi pek çok avantajının bulunması, bu dünyayı daha cazip hale getiren nedenlerdendir. Tabi bunun da kendine göre zorluklarının olduğunu söylemek gerekiyor. Tabi bu alanda yapılan güzel çalışmaların da etkisini göstermesi, alışveriş dünyasında büyük ölçüde rahatlamayı beraberinde getirmektedir. Mesela eskisi gibi ödemelerde tek tip ödeme seçenekleri yerine daha fazlasını sunmaktadırlar.

Paykasa Kendinden Söz Ettiriyor
Özellikle de ön ödeme kartları arasında yer alan ve son zamanlarda kendinden söz ettiren Paykasa kart ile ödeme yöntemlerinin geliştirilmiş olması işin daha da kolaylaşmasını sağlamaktadır. Peki, paykasa kart nedir? Paykasa Kart; ön ödemeli bir ödeme sistemi olup tek sefer kullanılabilen, kullanıldıktan sonra otomatik olarak kendini imha eden bir kart sistemidir. Basit bir örnekle açıklamak gerekirse, kontör kart sistemlerinin birebir aynısıdır. 16 haneli PİN sistemi ile desteklenen kartın PİN kodunu alışveriş sitesinde ilgili bölümlere girdikten sonra kartınızdan ödeme çekilmektedir. Ancak tek sefer kullanım hakkına sahip olduğundan, para üstü alma gibi bir durum söz konusu olmaz. Bu da güvenliğiniz açısından en önemli özelliklerinden biridir. Yurtdışında çok fazlasıyla kullanılan kart, günümüzde Türkiye’de de kullanılmaya başlanan ayrıcalıklı özelliklere sahip bir ön ödeme kartıdır.

Güven noktasında şüpheye düşmenizi engeller
Güven noktasında şüpheye düşmenizi engelleyen bir sistem ile beslenen kart, kolaylıkla alışveriş yapma avantajlarıyla dolu bir sistemdir. Ürün alışverişlerinde, online oyun ve uygulama alışverişlerinde ve diğer alanlarda geçerli olan ön ödeme yönteminin en büyük avantajlarından biri de ödemenizi yaparken kredi kartı kullanma zorunluğundan kurtulmanızdır. Bu, kendi başına bile paykasa kart kullanımı için geçerli bir neden sayılmaktadır. Yine bununla birlikte bilgilerinizin karşı tarafa aktarılması gibi sorunlardan da kurtularak hem kolay hem de güvenilir bir şekilde alışveriş yapma ayrıcalıklarına sahip olabilirsiniz. Yenilik, çalışmada verim ve alışverişlerde kolay yöntemler için aradığınızdan çok daha fazlasına sahip olacaksınız. Paykasa kart özelliklerinin en güzellerinden biri de nakit ihtiyacını temin etmede de ayrıcalık sunmasıdır. Mesela yurtdışından ya da yeni çalışmaya başladığınız bir müşterinizden ödeme alırken, herhangi bir şekilde paranızın aksama durumlarına düşmemesi için yapmanız gereken tek şey kart şifresi talep etmeniz olacaktır. Hem müşteriniz hem sizin açınızdan daha avantajlı olarak değerlendirebileceğiniz bu yöntem ile kısa sürede teslim ettiğiniz işlerin ödemelerini de en kısa sürede hesabınıza aktarma şansını elde etmiş olacaksınız. Paykasa kart nedir sorusuna verilecek birçok cevap varken, en önemli ayrıntıları hakkında sizlere detaylı bilgi verdiğimiz sitemizi inceleyerek daha kapsamlı bilgilere ulaşabilir, sipariş vermek için kolaylıklardan yararlanabilirsiniz.

Paykasa kart alma işlemi çok basittir:
Paykasa Resmi Reselleri Müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz.
Geçmeden önce Güncel Paykasa fiyatlarına bakınız
İstediğiniz Tutardaki Paykasa Kodu satın almak için butonu tıklayınız.
Bir sonraki adımınız Paykasa satın alma olacaktır. artık herşey daha kolay.
Yapmanız gereken ister kredi kartı ile ister havale ile ödeme seçeneğiniz tıklayip Ödeme seçeneğinizi belirtmektir.

Çevrimiçi olarak paykasa kart satışı yapan bir çok firma vardır, fakat bunların arasında ”Türkiye resmi reselleri” olarak hizmet veren Paykasa | Komisyon Ödemeden Satın Al adresimizden sorunsuz şekilde teslim alabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#13
Paykasa, İngiltere menşeli Ceresline Voucher Limited tarafından dolaşıma sokulan ön ödemeli bir nakit ödeme aracıdır. Elektronik para olarak da adlandırabileceğimiz bu kartlar, online alışverişlerinizde veya ödemelerinizde güvenli bir seçenektir. Bu seçenek, bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyen veya kredi kartı sahibi olmayan alıcılara kolaylık sağlar. Elektronik paraların çoğaldığı günümüzde, Bu Kart kendine geniş bir yer bulmuştur.

Kartınıza istediğiniz bakiyede satın alınabilmesi, bütçe yönetimi bakımından size fayda sağlayacaktır. Hem içiniz rahat bir şekilde online ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir hem de kontrolün sizde olmasının rahatlığını yaşayabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#14
Bu kart, fiziki bir kart değildir. Aslında bu kartı sanal kart olarak adlandırmak, yanlış olmaz . Online olarak, Euro bazlı Kartınızı satın aldıktan sonra, size kısa mesaj veya elektronik posta yoluyla, 16 haneli bir kod verilecektir. Bu işlemler birkaç dakikanızı alacaktır. Bu kod kişiye özel ve tek kullanımlıktır. Bu kod ile istediğiniz mecradan alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile alışverişinizi bitirdikten sonra, bu kart kendini imha edecektir. Böylece kişisel bilgilerinizi hiçbir yerde paylaşmamış olursunuz. Bilgilerinizin başka birinin eline geçeceği endişesi taşımazsınız. Güvenli ve hızlı bir alışveriş deneyimi yaşarsınız.

Bu kodlar, Epin olarak da adlandırılmıştır. Açılımı Electronic Personal Identification Numbee’dir. Epin, internet ortamında kullanılan bir ödeme yöntemidir. Epin kodlamaları içinde harf ve rakamları barındırır. 16 haneli olabileceği gibi, 8 ve 12 haneli olanları da vardır.

Paykasa ile, alışveriş yapmak istediğiniz sitenin ödeme ekranına girdiğinizde, Kart numaranızı, kredi kartlarında da olduğu gibi güvenlik numaranızı ve son kullanma tarihini girerek kolayca ödeme yapabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#15
Kartınızı, güvenilir ve resmi firmalardan Euro bazında, online olarak satın alınır. Yurtiçi alışveriş yaparken, bu kartı Türk parasına çevirmeniz gerekir. Bunun için öncelikle Kartı satın aldığınız resmi bayi ile iletişime geçmelisiniz. Burada en hassas nokta, güvenilir ellerle çalışmaktır. Her sektörde olduğu gibi, bu sektörde de, görevini kötüye kullanan kişiler mevcuttur. Sıkı bir araştırma ve insanların yorumlarda paylaştıkları deneyimleri takip ederek, çalışacağınız bayii bulabilirsiniz. Canlı destek bölümünden, müşteri hizmetleri temsilcisi ile iletişime geçip günlük kur ve alım satım fiyatları ile ilgili bilgi almalısınız. Kullanıcı kartınızın numarasını bayiinize ilettikten sonra, ödeme yapılacak hesap numarasını paylaşırsınız. Böylece bozdurma işlemi ve ödemeniz yapılır. Kalan para hemen bakiyenize eklenir. Bozdurma işlemini, online olarak, her gün istediğiniz saatlerde yapabilirsiniz. Bizi takip edin.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#16
Paykasa kartınız ile kişisel bilgilerinizi ve kart bilgilerinizi paylaşmadan internet üzerinden on binlerce alışveriş sitesinde alışverişlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Paykasa Kart ile uluslararası alışverişlerin tadını çıkarabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#17
Günün her saati her dakikası bizlere canlı mesajlasma paneli, telefon, skype ve ya whatsapp bilgilerimiz üzerinden anında ulaşabilir ve 2-5 dakika arasında ön ödemeli kartınız olan paykasa'yı satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#18
Lisanslı hizmetimiz ile müşterilerimize çözüm odaklı sonuçlar üreterek hizmet vermekteyiz. Satın alacağınız kartları resmi bayii güvencesi ile satın alabilir ve ya komisyonsuz bir şekilde bozum işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#19
Kurumsal firmamızın garantisi altında kolayca ön ödemeli kartlarınızı satın alabilirsiniz! İletişim kanallarımız üzerinden kişisel bilgilerinizi paylaşmadan paykasa kart satın alabilir ve kartlarınızı hızlıca alışveriş sitelerinden kullanabilirsiniz.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#20
Paykasa, en güvenilir online ödeme sistemidir. Ön ödemeli olarak firmamız tarafından verilen Paykasa kart ile yapılan harcamalarını gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart ile normal kredi kartlarına göre paranız ve tüm bilgileriniz güvence altındadır. 16 haneli ön ödemeli bir kart olan paykasa sizlere güvenli alışveriş imkanı sunar.Paykasa kartı diğer kredi kartlarından ayıran en önemli fark; önceden karta ödeme yaparak, kart içerisinde bulunan para kadar harcama yapabileceğiniz, online bir kredi kartıdır.
 
Üst