Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa yorumları

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa yorumları

paykasa

Administrator
Yönetici
Tamamen müşteri odaklı ve uzun süreli ilişkilere zemin hazırlayan bir yaklaşımla hız, ,güvenirlik gösteren nadir şirketler arasındasınız.

paykasa

Administrator
Yönetici
Bugüne kadar diğer firmalarda boşuna zaman kaybetmişiz. Gerek ilgi ve alaka kaliteleri gerekse ve en önemli konulardan biri olan destek sistemleri ile gerçekten işini en iyi şekilde yapan bir firma oluşuna tanıklık etmişimdir. Her sorun ve taleplere en hızlı ve doğru şekilde müdahale eden destek ekibi çalışanlarını gönülden tebrik ediyorum. Konusunda uzman ve müşteriye değer veren ekipleri ile sorunsuz bir paykasa alış veriş deneyimi yaşatan gönül rahatlığı ile kullandığımız bir paykasa firmasıdır. Kurum kurucularına ve değerli çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum.

paykasa

Administrator
Yönetici
Destek sistemleri çok iyi altyapılarını sürekli iyileştiriyorlar. Siz mağdur olmayın diye ellerinden geleni yapıyorlar, tek kelimeyle şahane

paykasa

Administrator
Yönetici
Merhaba, ben bu aileye katılalı çok olmadı ama özellikle Teknik Destek ekibini çok seviyorum :) Sabahın 5'inde açtığım destek bildirimi 2 dakikadan önce cevaplanıyor ve sorunlarım çok kısa sürede çözülebiliyorsa daha ne isterim. Tüm ekibi tebrik ederim. İyi ki varsınız. Firma sahibi büyüğümüze sesleniyorum Teknik Destek ekibini lütfen ödüllendirin. Tatile gönderin çünkü hakediyorlar sonuna kadar.

paykasa

Administrator
Yönetici
Destek ekibi çok hızlı. Her konuda anında yardımcı olunuyor, gerek hizmet gerek destek konusunda arkanızda duracaklarından süpheniz olmasın

paykasa

Administrator
Yönetici
Arkadaş gece gündüz demeden tüm isteklerime 1 dk içerisinde bıkmadan usanmadan dönüş yapan bu firmaya, bu yorumu yapmayı bir borç bilirim.

paykasa

Administrator
Yönetici
Müşteri destek olarak rakip tanımayan, son derece hızlı bir firma. Gün ve saat farketmeksizin mümkün olan en kısa sürede yardımcı oluyorlar. Teşekkürler

paykasa

Administrator
Yönetici
uygun fiyata hem kaliteli hemde hızlı bir hizmet alabiliyorsunuz. Destek talepleriniz en geç 1 dakika içerisinde yanıtlanıyor.

paykasa

Administrator
Yönetici
5 yıldır bu sektörün içindeyim, Türkiye'de bir çok firma ile çalıştım. 1 yıldan beri kalitesinden ve destek hizmetinden ödün vermeyen bir firma. Türkiye'de 7/24 gerçek destek verebilen, saat fark etmeksizin müşterisinin yanında olan bir firma

paykasa

Administrator
Yönetici
Bu firma ile yeni çalışmaya başladım inanılmaz yardımcı oluyorlar çok nazikler diğer firmalar ile karşılaştırdığımda çözüm odaklı en iyi firma diyebilirim.

paykasa

Administrator
Yönetici
Bir çok paykasa firması ile çalıştım fakat marspaykasa'dan iyisine rastlamadım, gerek ilgi gerek destek konusunda gördüğüm en iyi firma.

paykasa

Administrator
Yönetici
Kurumsal olmak adı altında kibre kapılmış firmalarla yıllarca çabaladıktan sonra, hem kurumsallığı hem de mütevaziliği amaç edinmiş bir firma ulaşmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Umarım sundukları kaliteli hizmet ve mükemmel insan ilişkilerine her daim devam ederler.