Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa yorumları

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa yorumları

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Yeni bir elektronik para türü.

edit: gelen mesajlarda kullandığım siteyi sormuşsunuz. www.marspaykasa.com buradan alıyordum eskiden şu an kullanmıyorum. Alırken ekşi'den geliyorum derseniz indirim yapıyorlardı bir dönem.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#3
bahis sitelerinin ardı arkası kesilmeyen bonus kampanyalarını dikkate alırsak piyasaya bomba gibi girmiş olan ön ödemeli sanal kart .
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#4
%9 civarı zarar ettiren şey.

birçok para yatırma yöntemiyle %1 anca zarar edildiği düşünüldüğünde, kullanmak mantıklı.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#5
%9 zarar ettirse yine iyi.

100 liraya 25 euroluk kart veriyorlar.

e 25 euro dediğin 80 lira zaten. 20 lira komisyon mu olur lan?
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#6
paykasa internet üzerinden kredi kartı bilgilerinizi kullanmadan alışveriş yapma imkanı sağlayan bir ön ödemeli kart sistemidir..ben kendim ukash tan sonra facebook oyunlarında bu yöntemi kullanıyorum..diğer ödeme yöntemlerine göre daha hızlı ve sorunsuz çalıştıkları aşikar..
Paykasa | Komisyon Ödemeden Satın Al dan satın aldığım kartlarda şimdiye kadar bir sorun yaşamadım. .yaşarsam da buradan siz sevgilı suserlere paylaşırım...sıkıntısız tavsiye ediyorum..
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#7
bi tıkla tüm işlemlerin halledilebildiği çağda internet alışverişine hala daha uzak ve güvensiz olarak bakanlar var.kişisel bilgilerinizi açık etmeden cüzdanınızdan alışveriş yapıyormuşsunuz gibi kullanabileceğiniz ön ödemeli kart.bu konuda bir çok dolandırıcı site mevcut.edinmeden önce eleyin sık dokuyun.2 defa kazıklandıktan sonra https://www.marspaykasa.com paykasa'yı ancak bulabildim.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#10
paykasa kullanımı çok kolay bir şifredir. banka atmleri aracılığı ile farklı tutarlarda paykasa alınabilir. önden ödemesi yapılan bu şifre ile, harcanan tutarda alışveriş imkanı internet sitelerinde geçerlidir. bun sayede herhangi bir bilgi kullanılmaksızın alışveriş sorunsuz bir biçimde tamamlanabilir.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#11
paykwik ; ukash ön ödemeli kart sistemlerinin kapanması ile birlikte paykasa kart ile birlikte piyasaya sürülen euro ile işlem gören ön ödemeli sanal alışveriş kartıdır. türkiye ile birlikte hindistan, ingiltere, kıbrıs ve almanya yoğun olarak kullanıldığı ülkeler arasındadır. paykwik e-ticaret siteleri ödeme yöntemi ve game pin olarak kullanılabilmektedir.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#12
paykasa kart bozum işlemi özellikle son zamanlar da satışı sıkça tercih edilen paykasa kart sistemlerinde kalan bakiyeyi nakde çevirme işlemidir.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#13
1xbet firmasından yatırımımı paykasa olarak talep ettim. Toplamda 4 adet kodum, toplamı 80 euro hiçbir yerde çalışmıyor.
Ben bu kodları hiçbir yerde kullanamadım. Kendi resmi sitelerinden mail attım, yine dönüş olmadı.
Paykasa'nın mağduriyetimi aciliyetten gidermesini rica ediyorum. Bundan sonra https://www.marspaykasa.com dışında bir yerden paykasa almayacağım.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#14
1xbet aracı şirketiyle yaptıkları ödeme kartı boş çıktı, hata veriyor. Sürekli kandırılıyorum. Binlerce kez çekimi banka havalesi yöntemi ile çekme talebinde bulundum fakat ilgisiz ve sonuçsuz bıraktılar. Verdikleri kod geçersiz ve 100€ el kondu bunu hesabını kim verecek, nasıl güveniyoruz biz, yasal hakkımız yok kandırılıyoruz sürekli, nasıl bir çare olunacak buna. Bende bundan sonra https://www.marspaykasa.com dışında paykasa satın almayacağım.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#15
Paykasa beni de kandırdı, Instagram' da yetkili olarak görünen hesaptan 10 euro aldım geçersiz kod verdiler. WhatsApp 'tan iletişim kurduğumda küfürler sallayıp beni engelledi. Papara hesabımdan İ** Y*** adına yolladım, bunlara birinin dur demesi lazım. Göz göre göre ne zorluklarla kazandığımız paralara el koydular. Bundan sonra https://www.marspaykasa.com dışında kimseden hizmet almayacağım.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#16
Az önce şikayeti yazmıştım. Canlı bağlantıda bağlandık Paykasa kodunun gelmediği yazdık gelmezse savcılığa gideceğimizi de belirttik. Adam savcı bir şey yapamaz bize dedi bir de üstüne küfür etti. Bunlar nereden alıyor bu gücü kimin desteğine güveniyor. Bu ülkede sadece yanıltma mı suç değil. Şimdi https://www.marspaykasa.com ile satın aldım üstün kalitede hizmet verdiler. Bundan sonraki alışverişlerim hep https://www.marspaykasa.com ile olacak.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#17
Paykasa **** adlı sözde kurumsal şirket, sürekli ve art arda SMS'ler gönderiyor. Ve aşırı derecede rahatsız ediyor, dikkat dağıtıyor. Kendilerine defalarca numaramı kara listeye almalarını söylesem de buna bir türlü çare bulunmadı. ****adlı şirketle irtibata geçtiğimde "tamam beyefendi anladık" tarzı laubali cümleler kurup müşterilerini tersliyor. https://www.marspaykasa.com gerçekten hiç bir müşterisini rahatsız etmez her sorunumda bana yardımcı olur bundan sonra bende sürekli buradayım.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#18
Paykasa **** sitesi adlı yerden 400 TL'lik kart aldım. Parayı havale ettikten sonra beni her yerden engellediler. Bunları siber suçlara bildireceğim.
Ayrıca Paykasa denilen sistemin herhangi bir kurumsal temsilciliğinin de olmadığını öğrendim. Paykasa için muhatap da bulamıyorum. https://www.marspaykasa.com bunlar gibi değil bir arkadaşım sayesinde tanıştım bu siteyle bir kere olsun mağdur olmadım. İyi ki varsın marspaykasa.com
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#19
25 euro aldım kod geçersiz dedi ve canlı yardımı kapattılar sonra şikayette bulunacağım ayrıca banka hesabı kime aitse ayrı bir uğraşacağım. Bir de yüklediğim sayfayı suçluyorlar. Kullanılmış kodların adresi Paykasa. Çok fena prestij kaybediyorlar. Bundan sonra bende https://www.marspaykasa.com ile çalışacağım hizmeti gerçekten güzel.
 

paykasa

Administrator
Yönetici
#20
Paykasa.org 20 Euro işlem yapıldı. Bir kod verildi ve geçersiz. Defalarca söyledim kodda sorun yok siz kullandınız denildi ve yanıltıldım. Bu kadar küçük miktarlara yapılan sorundan nefret edilecek bir durum ve engellendim canlı destekten. Şimdi başvuru yapılacak hiçbir yer yok N*** Ş. isimli kişiye havale yaptım en kısa sürede de bu konu ile ilgili savcılığa başvuru yapacağım. Ankara Çankaya'dan biri bunlar ve insalları yanıltıyorlar. Bende mağdur olanlardanım bu siteyi tek geçerim https://www.marspaykasa.com bundan sonra tüm alışverişlerim bu site üzerinden olacak.
 
Üst