Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa Sık Sorulan Sorular

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Sık Sorulan Sorular

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa Sık Sorulan Sorular

İnternetten alışveriş yapmak istediniz ancak güvenliğiniz konusunda şüpheye düştünüz ve muhtemelen bunun için güvenli yollar ararken paykasa ile karşılaştınız. Haliyle aklınızda paykasa ile ilgili bir sürü soru belirdi. İşte paykasa hakkında merak ettiğiniz her şey.

Paykasa Nedir?

Paykasa internet alışverişlerinde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Günümüzde artık internetten alışveriş yapmak çok yaygınlaştı. Çünkü internetten alışveriş yapmak çok kolay ve avantajlı. Aradığınız ürünü daha kolay ve daha ucuza bulabiliyorsunuz. Ancak internetten alışveriş yapabilmek için kredi kartına sahip olmanız gerekiyor. Doğal olarak siz de kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsunuz. İşte paykasa kart sizin bu sorununuza çözüm getiriyor. Ön ödemeli bir kart olduğu için ne kadar alışveriş yapmak istiyorsanız o kadar bakiye tutarında paykasa kart alıyorsunuz. Paykasa kartı satın aldıktan sonra almak istediğiniz ürünü satın alıyorsunuz ve ürününüz size teslim ediliyor. İşte bu kadar kolay. Üstelik paykasa kart tek kullanımlık bir kart olduğu için sizden başkası da kullanamıyor. Paykasa kartlar 10 Euro'dan 5000 Euro'ya kadar limitlerde bulunuyor ve siz satın almak istediğiniz ürüne göre kartın bakiyesini tercih ediyorsunuz.

Peki İçerisinde Kalan Bakiye Ne Oluyor?

Tek kullanımlık ve ön ödemeli bir kart olduğu için ikinci defa kullanamıyorsunuz. Ancak siz alışverişinizi yapıp rahatınıza bakın çünkü içeride kalan bakiyeyi paykasa yetkililerinden geri alabiliyorsunuz. Bunun için kartı satın aldığınız yetkili paykasa distribütörü ile iletişime geçmeniz yeterli. Burada sadece dikkat etmeniz gereken nokta mutlaka paykasa kart yetkili satış temsilcisi aracılığı ile işlemlerinizi yapmanızdır. Sizden istenen bilgiler doğrultusunda yapılan karşılıklı teyit işlemleri sonucunda kartın içinde kalan bakiye sizin belirlediğiniz hesap numarasına yatacaktır. Size de ürünün keyfini çıkartmak kalacaktır.

Paykasa Güvenli mi?

Paykasa merkezi Birleşik Krallık ’ta olan Ceresline Vocuher Limited isimli bir şirket tarafından tedavül ediliyor. Siz de Türkiye’de paykasa yetkili satıcılarından kartınızı satın alıyorsunuz. Satın aldığınız kart ön ödemeli ve tek kullanımlık olduğu için kredi kartı ve banka bilgileriniz ile ilgili hiçbir bilgi vermeniz gerekmiyor. Yani internetten alışveriş yapmanın en güvenli yolu paykasa. Gizlilik ve güvenlik tabii ki en doğal hakkınız. Bu hizmeti paykasadan alıp internette rahat rahat endişelenmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Paykasa Kart Nerelerde Kullanılabilir?

Paykasa kartı anlaşması olan her yerde kullanabilirsiniz. Alışveriş siteleri, oyun siteleri dahil olmak üzere internetten alışveriş yapabileceğiniz her sektörde paykasa kart kullanılabilir. Kartı satın aldıktan sonra elinize ulaşan PIN kodunu kullanarak pay kasa anlaşmalı bütün sitelerde kartınızı kullanabilirsiniz. Paykasa kart bütün Dünya’da yaygın olarak kullanılıyor ve gün geçtikçe popülerliği artıyor. Günümüzde e-ticaret sektörü oldukça yaygın ve aradığınız her ürünü internette bulabiliyorsunuz. Büyükten küçüğe her marka da internet alışverişinin önemini kavramış durumda. Bu nedenle paykasa kartı kullanarak neredeyse istediğiniz her ürünü satın alabilirsiniz. Siz sadece arkanıza yaslanın ve alışveriş yapmak istediğiniz internet sitesini seçin. Ürünlere göz atın, beğendiğinizi alın. Hem de kişisel bilgilerinizi tehlikeye atmadan.

Artık günümüzde dışarıda alışveriş yapmaya vaktimiz bile olmayabiliyor. Ayrıca dışarıda alışveriş yaptığımız zaman seçeneklerimiz yakınlarımızdaki mağazalar ve ürünleriyle sınırlı. Ancak internet ortamında milyonlarca farklı siteden binlerce marka ve ürün arasından istediğinizi seçebilir, başka ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Ürün hakkında araştırmaları yerinizden kalkmadan yapabilir, yorumları okuyabilirsiniz. Alışveriş yapmanın kolaylığının bedelini güvenliğinizle ödemek zorunda değilsiniz. Siz de paykasa ailesine katılın ve internetten alışverişin keyfini güvenliğinizden ödün vermeden çıkartın.
 
Üst