Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa Ön Ödemeli Kart Nedir?

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Kart Nedir?

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa Ön Ödemeli Kart Nedir?

İnternetten alışveriş yapmak o kadar kolay ve rahat ki. Keşke internetten alışveriş yapmak için kredi kartı ve banka bilgileri gibi şeyleri paylaşmak zorunda kalmasaydık. Bir dakika, aslında zorunda değiliz ki. Çünkü artık paykasa kart var. Paykasa ön ödemeli ve tek kullanımlık olan internet alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bir alışveriş kartıdır. Üzerinde kredi kartlarına benzer şekilde 16 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi bulunmaktadır. Paykasayı güzel yapan şey ön ödemeli ve tek kullanımlık oluşuyla son derece güvenli olmasıdır. Artık kredi kartı limiti, ekstresi, faturası gibi şeyleri dert etmenize gerek yok. İstediğiniz tutarda paykasa kart satın alın ve hemen internette alışverişe başlayın. 10 Euro tutarından başlayıp 5000 Euro tutarına kadar istediğiniz ve ihtiyacınız olan miktar kadar paykasa kart satın alabilirsiniz. Alacağınız ürün ya da ürünlere göre tercih tamamen size kalmış.

Gerçekten Güvenli mi?

Evet, gerçekten son derece güvenli paykasa kart ile alışveriş yapmak. Çünkü istediğiniz tutarda aldığınız ön ödemeli kart için sizden hiçbir bilgi talep edilmiyor. Siz ne kadar istiyorsanız o kadar alıyor ve o kadar harcıyorsunuz. Aynı zamanda tek kullanımlık olduğu için ikinci kişiler tarafından kullanımı gibi durumlar olmuyor. Size de arkanıza yaslanıp alışverişin keyfini çıkartmak kalıyor.

Nasıl Edinebilirim?

Paykasa kart merkezi İngiltere’de olan Ceresline Voucher Limited Şirketi tarafından tedavül ediliyor. Türkiye’deki yetkili satış temsilcileri de kartı ülkemizdeki müşterilere sunuyor. Yani siz de paykasa kart sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Türkiye’de yetkilendirilmiş distribütörlerle irtibata geçmek. Bu noktada aksaklıklardan kaçınmak için irtibata geçtiğiniz bayiinin yetkili olduğunu mutlaka teyit edin.

Peki Kartımda Kalan Bakiyeye Ne Oluyor?

Paykasa kartınızı aldınız, internetten istediğiniz ürünü seçtiniz ve ödemenizi yaptınız. Belki de satın aldığınız ürün paykasa kart bakiyenizin tutarının altında bir üründü. Hiç endişelenmeyin. Yapmanız gereken tek şey kartınızı satın aldığınız yetkili bayii ile iletişime geçip kalan bakiyenizin tahsilini istemek. Kart tek kullanımlık olduğu için kartınızda bakiye kalmışsa bu tutarın sizin istediğiniz hesaba yatırılması gerekiyor. Sadece bu noktada sizden kimlik teyit edebilmek için isim soy isim gibi basit bilgiler ve paranızın yatırılacağı banka hesap bilgileriniz isteniyor. Karşılıklı teyit işlemi tamamlandıktan sonra kalan bakiye tutarınız kadarı eğer hesabınız TL hesabı ise o günkü kurdan TL’ye çevrilip hesabınıza aktarılıyor. İşte bu kadar kolay. Dediğimiz gibi paykasa kartın tek amacı sizin rahatça ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanıza yardımcı olmak. Kalan hiçbir şeyi dert etmenize gerek yok.

Paykasa Kartımı Nerelerde Kullanabilirim?

Uzun bir zamandır güvenlik ya da kredi kartı faizi gibi nedenler yüzünden internet alışverişi keyfinden uzak kaldınız. Ama artık Paykasa ile tanıştınız ve siz de internetteki binlerce alışveriş sitesinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Evet, doğru duydunuz. Paykasa kart ile sanal alışveriş yapabileceğiniz anlaşmalı bütün internet sitelerinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz ürünü sepete ekleyip ödeme işlemine geçmek. Çıkan pencerede paykasa kart PIN kodunuzu girmek ve ödemenizi tamamlamak. Ürününüzün tutarı paykasa kart bakiyenizden düşecek ve size ürününüzü beklemek kalacak sadece. Hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde evinizin rahatlığında internetin sunduğu çeşit çeşit ürünlerden artık siz de faydalanabileceksiniz. Artık internet çağındayız ve internetin sunduğu imkanlardan sonuna kadar faydalanmalıyız. Paykasa kart sayesinde bunu yaparken güvenliğimizden ödün vermek zorunda da değiliz üstelik. Siz de daha fazla beklemeden paykasa kart sahibi olun ve internette güvenli alışverişin tadını çıkarın.
 
Üst