Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa Nedir ve Özellikleri

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Nedir ve Özellikleri

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa Nedir ve Özellikleri

Paykasa; internet ortamında, kredi kartlarınız yerine güvenle kullanabileceğiniz ön ödemeli olan karta verilen addır. Banka kartları ve kredi kartları gibi MasterCard özelliği bulunan Paykasa karta, sanal kart da diyebiliriz. Paykasa kart alımında, banka bilgileriniz ya da kişisel bilgileriniz istenmemektedir. İhtiyacınıza uygun olan limit doğrultusunda, Paykasa kart alabilirsiniz. Paykasa kartınızın limitini, son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paykasa karta ek yükleme yapılamaz ve limit bittiğinde Paykasa kartınız geçersiz sayılacaktır. Bu nedenle yeni bir Paykasa kart satın almanız gerekir. Paykasa kartın, bozdurulabilir özelliği bulunmaktadır. İsterseniz kullanmadığınız limitinizi bozdurabilirsiniz. Ya da yeni aldığınız kartınız ile birleştirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Özellikleriyle alakalı, Paykasa kart satın aldığınız firmadan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Zira her Paykasa kart, satışı yapan firmaların özellikleri aynı olmayabilir. Paykasa kartınızın üzerinde de kredi kartınız gibi, on altı haneli rakam ve son kullanma tarihiyle, güvenlik kodu mevcuttur.

Güvenilir Bir Alışveriş İçin Paykasa

Hızla gelişen teknoloji ile doğru orantılı olarak, e-ticaret mağazaları artan bir piyasaya sahiptir. Genel olarak, her alanda alışveriş yapabilme imkanı sunan, internet siteleri sayesinde herkes rahat bir alışveriş için internet ortamını tercih etmektedir. Fakat; rahatlığı ile göz dolduran e-ticaret firmaları, bazı müşterilerin korkularına engel olamamaktadır. Web üzerinden, kredi kart bilgilerinin çalınma korkusunu yaşayan kişiler, internet ortamında sanal kartı tercih etmektedir. Paykasa da güvenli bir alışveriş ortamı sağladığı için, genel olarak kullanılan bir karttır. Paykasa, yabancı bir firmaya aittir. Bu nedenle, Paykasa kart ile, yurt dışı-yurt içi dilediğiniz gibi güvenli bir şekilde alışveriş keyfi yaşayabilirsiniz.

Paykasa Temin Etme Yolları

Yabancı bir firmaya ait olan Paykasa, yurt içinde de yasal olarak satışını yapan aracı firmalar bulunmaktadır. İnternet üzerinden, yasal olarak Paykasa kart satışı yapan bir firmadan, belirlediğiniz bir limit doğrultusunda Paykasa satın alabilirsiniz. Kredi kartı, banka kartı ya da havale işlemi doğrultusunda Paykasa kart satın alma işlemi yapılmaktadır. Ancak; Paykasa kart piyasasında da dolandırıcılar kol gezdiği için, bu konuda dikkatli olmanız ve yasal bir firmadan almanız gerekir. Bu konuda sizlere yardımcı olacak bir bilgi ise; Paykasa kart fiyatları, güncel kur bilgilerine göre güncellenmektedir. Eğer, satın alacağınız firmanın Paykasa kart fiyatları piyasasından daha düşük ise tekrar düşünmenizde fayda vardır. Yasal bir işlem olduğu için, faturasının da sizlere satış sonrası iletilmesi gerekmektedir.

Paykasa Kullanım Alanları

Paykasa kartınızı dilediğiniz gibi, tüm alışveriş sitelerinde içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Alışveriş sitelerinde olduğu gibi, sosyal medya hesaplarınız içeriğinde de kullanım sağlayabilirsiniz. Paykasa kart ile; online oyun programları için ödeme işlemi de yapılmaktadır.

Fakat, Türkiye Cumhuriyeti’nin yasal bildirisine göre bahis sitelerinde, Paykasa kart kullanmak suç sayılmaktadır. Bunu göz önünde bulundurarak, konu hakkında dikkatli olmanız gerekmektedir.

Paykasa ile Ödeme Nasıl Yapılır

Herhangi bir alışveriş sitesinde, ödeme yapma kısmına geldiğinizde ödeme seçeneklerinde olan, Paykasa kart ile ödeme seçeneğini, tıklamanız gerekir. Tıpkı kredi kartı bilgileriniz gibi, Paykasa kart bilgilerinizi girerek, ödeme işlemini güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Paykasa ile alakalı tüm sorularınıza 7/24 yardımcı olmaktayız. Firmamız bünyesinde bulunan, kaliteli müşteri temsilcilerimiz ile Paykasa hakkında bilgi sahibi olan temsilcilerimiz ile hizmetinizdeyiz. Teknik konularda ya da Paykasa kart ile ilgili öğrenmek istediğiniz herhangi bir bilgi var ise bize iletmeniz yeterlidir. Firmamız sayesinde, kaliteli ve yasal bir işlem gerçekleştirerek Paykasa kartınıza güvenle kavuşabilirsiniz.
 
Üst