Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa Kart Tüm Sitelerde Geçerli mi?

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Tüm Sitelerde Geçerli mi?

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa Kart Tüm Sitelerde Geçerli mi?

Ödeme seçenekleri arasında Paykasa ile ödeme yöntemi bulunan binlerce E-Ticaret, Oyun ve bahis sitesinde Paykasa ön ödemeli kart geçerlidir. Paykasa ile ödeme yöntemi bulunmayan siteler de Paykasa ön ödemeli kart ile alışveriş yapma imkanınız şimdilik yoktur.

Dünyanın en çok kullanılan, en hızlı ve en güvenli ödeme yöntemlerinden biri olan Paykasa ön ödemeli kart ile internet üzerinde birçok sitede alışveriş yapma imkanına sahip olacaksınız. Oyun sitelerinde kişisel bilgilerinizin ve kredi kartı bilgilerinizin çalınma endişesi olmadan Paykasa ön ödemeli kart kullanarak güvenle alışveriş yapabileceksiniz.

Paykasa Ön Ödemeli Karta İstediğimiz Kadar TL Yükleyebilir miyiz?

Paykasa ön ödemeli kart belirli tutarlar da Euro cinsinden satışa sunulmaktadır. O yüzden TL olarak bakiye yükleme imkanı yoktur. İhtiyacınız olan tutarı resmi Paykasa ön ödemeli kart satışı yapan web sitelerinden hemen satın alarak alışverişinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart tek kullanımlık olduğu için tekrar tekrar kullanılması mümkün değildir. Kullan-at formatında yüksek güvenlikli olarak tasarlanan Paykasa ön ödemeli kart, ilk alışverişinizin ardından kullanıma kapatılmakta ve kartın geçerliliği kalmamaktadır. Bu açıdan da ayrı bir güvenlik hizmeti sunmaktadır. Alışveriş yaptığınız sitede Paykasa ön ödemeli kart bilgileriniz çalınsa bile hiçbir işe yaramayacaktır.

Paykasa ön ödemeli kart ile alışverişimizi yaptıktan sonra kalan bakiye olursa bu bakiyeyi geri alabilmek için her hangi bir Resmi Paykasa ön ödemeli kart satışı yapan web sitesinden Paykasa ön ödemeli kartınızın bozdurulmasını isteyebilirsiniz. Paranızı geri alabilmek için öyle günler ya da haftalar beklemenize de gerek yok. En fazla 1- 2 saat içerisinde kart bakiyesinin iadesi hesabınıza yapılacaktır.

Paykasa Ön Ödemeli Kartı Başka Nasıl Kullanabilirim?

Paykasa ön ödemeli kart daha çok Skype, Dark Orbit, Adventure Quest, Rebtel, Voip Buster , Facebook , Metin2 , Knight Online , Silkroad Online , GameForge, Bonbom , Aurora sitelerinde alışveriş için ve Bitcoin, Erherium, Ripple, Lite coin, Epin satın alım işlemlerinde tercih edilmektedir.

Paykasa ön ödemeli kart ile internet üzerinde verdiğiniz hizmet, yaptığınız bire bir alışverişlerinizde ödeme ya da tahsil yöntemi olarak da kullanabilirsiniz. Bir arkadaşınıza Paykasa ön ödemeli kart hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kart sanal bir para olsa da gerçek bir para gibi değerlendirmeniz mümkün.

Paykasa Ön Ödemeli Kartın Diğerlerinden Farkı Ne?

Paykasa ön ödemeli kart sahibi olabilmeniz için sadece kartın bedelini havale ya da EFT ile göndermeniz yeterlidir. Sizden hiçbir bilgi ve belge istenmez. Diğer ön ödemeli kartlara sahip olabilmek için birçok kişisel bilgi hatta belge talep edilmektedir.

Paykasa ön ödemeli kart hızlıdır. Paykasa da ödemenizi yaparsınız ve Paykasa ön ödemeli kartınızı hemen kullanabilirsiniz. Diğer ön ödemeli kartlarda ki prosedürler nedeniyle işlemler uzamakta, kartınızın aktive edilip alışverişe başlayabilmeniz için 3 ile 21 gün arasında beklemeniz gerekebilmektedir.

Paykasa ön ödemeli kart tek kullanımlık olduğu için bilgilerinin çalınması ve başkaları tarafından kullanılması gibi riskler taşımaz. Diğer ön ödemeli kartlar içine bakiye yüklenerek tekrar tekrar kullanılabildiği için kart bilgilerinizin çalınarak zarara uğrama riskiniz vardır.

Paykasa ön ödemeli kart için her hangi bir komisyon, aidat ya da ek ücret ödemezsiniz. Diğer ön ödemeli kartlar da aidat, komisyon ya da ek ücret kesintileri olabilmektedir.

Paykasa ön ödemeli kart içerisinde kalan bakiyenizi bozdurarak saatler içerisinde geri alabilirsiniz. Oysaki diğer ön ödemeli kartların başlangıçta ki prosedürleri nedeniyle paranızı geri alabilmeniz haftalar sürecektir.
 
Üst