Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa Kart ile Alışveriş Daha Güvenli

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart ile Alışveriş Daha Güvenli

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa Kart ile Alışveriş Daha Güvenli

Paykasa; online olarak alışveriş yaptığınız sitelerde, kredi kartınız yerine kullanabileceğiniz bir nevi sanal kasa diyebiliriz. Paykasa kart, limitini sizin belirlediğiniz ön ödemeli bir kart özelliğine sahiptir. Paykasa kartı, istediğiniz limit doğrultusunda satın alabilir ve alışverişlerinizde güvenle kullanabilirsiniz. Sanal ortamda; teknoloji bazlı gün geçtikçe artış gösteren e-ticaret mağazalarında, içiniz rahat bir şekilde alışveriş yapmanın keyfini Paykasa ile çıkartabilirsiniz. Paykasa kart üzerinde, on altı haneli rakam, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi bulunmaktadır. Bu özellikleriyle; kredi kartı ile benzerlikleri olduğunu söyleyebiliriz. Paykasa kart, yurt dışı tabanlı bir firmaya aittir. Türkiye’de yasal olan aracı firmaları bulunmaktadır.

Paykasa Kart Kullanılan Yerler

Web siteleri üzerinden, sizlere güvenli bir hizmet sağlayan Paykasa kartı, normal banka kartınız ve kredi kartlarınız gibi dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizin çalınması gibi korkularınız olmadan, Paykasa ile e-ticaret sitelerinde kolay ve hızlı ödeme yöntemiyle alışveriş yapabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda da sizlere hizmet veren Paykasa kartınız ile online oyun programlarınız için ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart, MasterCard özelliği ile sizlere güven garantisi sunduğu gibi bir nevi sanal kart işlevi de görmektedir.

Paykasa kartı; sosyal medya hesaplarınızda, tüm e-ticaret sitelerinde ve online oyun işlemlerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Fakat; T.C. yasal bildirisine göre bahis programlarında Paykasa kartı kullanmak suçtur. Bu konuda özenli davranmanız, güvenliğiniz için önem taşımaktadır.

Paykasa Kart Nasıl Alınır ve Özellikleri

Yabancı bir firmaya ait olan Paykasa kartı, Türkiye’de bulunan yasal firmalar aracılığı ile satın alabilirsiniz. Paykasa kart satan güvenli internet siteleri üzerinden, kredi kartınız ile ya da banka havalesi yaparak Paykasa kart edinebilirsiniz. Paykasa ücretleri, güncel kur fiyatlarına göre güncellenmektedir. İstediğiniz limit doğrultusunda, ihtiyacınıza uygun olan Paykasa kartı satın alabilir ve mevcut bakiyenizi son kullanma tarihine kadar kullanabilirsiniz. Paykasa kartınızın bakiyesi bittiğinde, ek olarak yükleme işlemi yapılmamaktadır. Son kullanma tarihine kadar kullanım sağlayacağınız Paykasa kartınızın limiti bittiğinde, yeni bir Paykasa kart almanız gerekir. Ayrıca Paykasa kart bozdurabilir özelliği sayesinde; dilerseniz, Paykasa kartınızın kullanmadığınız limitini bozdurabilirsiniz. Ya da kullanmadığınız Paykasa kartınızın limitiyle yeni aldığınız Paykasa kartınızın limitini birleştirebilirsiniz. Bozdurulabilir ve limit birleştirme gibi özellikleri konusunda daha detaylı bilgi için; Paykasa satın aldığınız firmayla iletişime geçmenizde fayda vardır.


Paykasa Kart ile Ödeme İşlemi

Online alışveriş yaptığınız herhangi bir sitede, aldığınız ürünün ödeme aşamasına geldiğinizde, size sunulan ödeme yöntemlerinde bulunan Paykasa kartı seçmeniz gerekmektedir. Akabinde; alışverişinizi, Paykasa limitiniz doğrultusunda güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Paykasa kart satın alma işleminde, sizden hiçbir şekilde kişisel bilgi istenmediği için, Paykasa ile internet ortamındaki dolandırıcılara karşı da güvenliğinizi korumuş olursunuz. Sizlerde güvenle alışveriş yapma ayrıcalığından yararlanmak için Paykasa kartı kullanabilirsiniz. Güvenilir özelliği ve hızlı ödeme yöntemi ile dünya çapında popüler olarak kullanılan bir karttır.

Önceliğimiz: Müşteri Memnuniyeti

Paykasa ile ilgili teknik sorularınız ya da aklınıza takılan tüm sorularınız için 7/24 hizmetinizdeyiz. Paykasa kart konusunda, detaylı bilgiye sahip olan, uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaklardır. Prensibimiz doğrultusunda, müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. Paykasa kartınızı yasal olan sitemiz üzerinden güvenle temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Paykasa hakkında; gerekli bilgilendirme özenle yapılacak ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek için yaşadığınız sorunlar dikkate alınarak firmamız bünyesinde çözüm sağlanacaktır.
 
Üst