Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa Hakkında Merak Edilenler

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Hakkında Merak Edilenler

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde alışverişin en keyifli hali internetten alışveriş yapmak. Siz de internetten alışveriş yapmaya karar verdiyseniz ve bunun için ödeme yöntemlerini araştırıyorsanız mutlaka paykasa ile karşılaşmışsınızdır. Bu çağ açıcı yöntemi merak ediyorsanız buyurun merakınızı giderin.

Paykasa Nedir?

Paykasa internetten alışveriş yaparken kullanabileceğiniz ön ödemeli ve tek kullanımlık bir karttır. Şekil ve doğası itibari ile kredi kartına benzer. Öyle ki paykasanın da üzerinde 16 haneli kart numarası, güvenlik kodu ve son kullanma tarihi vardır. Ancak kredi kartından çok önemli bir farkı vardır. Paykasa kart kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymaz. Evet, doğru okudunuz paykasa kart kredi kartı bilgileri, banka bilgileri gibi kişisel ve gizli bilgilerinize ihtiyaç duymadan alışveriş yapmanızı sağlayan bir ödeme sistemidir. Ön ödemeli olduğu ve tek kullanımlık olduğu için son derece güvenlidir. Bunun anlamı şudur ki alışveriş yapmak istediğiniz tutar kadar paykasa kart alırsınız ve bir kere kullanırsınız. Ne banka bilgilerinize ne de kredi kartı bilgilerinize ihtiyaç vardır. Üstelik tek kullanımlık olduğu için sizden başka kimse de kullanamaz. Bugüne kadar belki de kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan haklı olarak çekindiğiniz için internet üzerinden alışveriş yapmanın keyfine varamadınız. Ancak artık paykasa ile güvenliğiniz için endişe duymadan oturduğunuz yerden istediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz.

Nasıl Paykasa Kart Sahibi Olurum?


Paykasa kartı kullanması kadar sahip olması da çok kolay. Yapmanız gereken tek şey paykasa yetkili satış temsilcileri ile irtibata geçmek ve istediğiniz tutarda paykasa kart sayın almak. 10 Euro dan başlayıp 5000 Euro’ya kadar ihtiyacınız tutarında paykasa kart satın alıp kullanabilirsiniz. Peki kart madem tek kullanımlık, kartta kalan bakiyeye ne olacak? Dediğinizi duyar gibiyim. Hiç endişelenmeyin, yapmanız gereken tek şey kartı satın aldığınız yetkili temsilci ile irtibata geçmek. Sadece bu noktada paranın yatmasını istediğiniz banka hesabı bilgileriniz ve isim soy isim gibi bilgileriniz sizden talep edilecek ve karşılıklı onay yapıldıktan sonra kalan bakiyeniz hesabınıza yatacaktır. Uzun lafın kısası, paykasa kartı sahibi olduktan sonra endişelenmeniz gereken hiçbir şey kalmıyor.

Paykasa Kartı Nerelerde Kullanabilirim?

Paykasa kart sanal olarak alışveriş yapabileceğiniz anlaşmalı internet sitelerinde kullanılabilir. E-ticaret günümüzde o kadar yaygınlaştı ki bu kartı kullanamayacağınız yerleri saysak daha kısa olur açıkçası. Aklınıza gelen her türlü paykasa ödeme seçeneği olan alışveriş sitesinde güvenle kullanabilirsiniz. Siz sadece alışveriş yapmak istediğiniz sitede gezin, ürünlere göz atın. Beğendiğiniz ürünü seçin ve sepete ekleyin. Paykasa kart ile ödeme işleminizi tamamlayın ve kargonuzun size ulaşmasını bekleyin. İnanması zor olabilir belki ama paykasa kart ile internetten alışveriş yapmak işte bu kadar kolay.

Paykasa Kart Gerçekten Güvenli mi?

Paykasa kart internet üzerinden yapacağınız alışverişte tercih edebileceğiniz en güvenli yoldur. Çünkü sizden hiçbir bilgi talep edilmez. Kredi kartınız ve banka hesap bilgileriniz size özel kalsın. Paykasa için önemli olan tek şey sizin güvenliğinizdir. Tek kullanımlık olduğu için size verilen özel kod sayesinde kartı sizden başka hiç kimse kullanamaz. Ayrıca ön ödemeli olduğu için ne kadar alışveriş yapacağınıza da siz karar verirsiniz. Faiz, ekstre, fatura gibi şeylerden uzak güvenli ve rahatça dilediğinizce alışveriş yapabilirsiniz. Artık kafanıza takmanız gereken tek şey alacağınız ürünün kırmızısının mı yoksa mavisinin mi daha çok hoşuna gittiği olacak. İnternette satılan milyonlarca üründen dilediğinizi seçin, başka model ve markalarla karşılaştırın. En çok beğendiğiniz ve size en çok uygun olan ürünü seçip Paykasa kart ile kolayca satın alın.
 
Üst