Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa Hakkında Merak Edilenler

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa Hakkında Merak Edilenler

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Paykasa Hakkında Merak Edilenler

Paykasa da nedir? Diye sorduğunuzu duyar gibi oluyorum. Özellikle oyun fenomenlerinin çok iyi bildiği ancak birçoğunuz Paykasa ismini hiç duymadığı için Paykasa ile neler yapılabileceği hakkında hiçbir bilgiye da sahip değildir.

En güvenli ön ödemeli kartın adı Paykasa
Paykasa internet üzerinde ödeme işlemleri için kullanılan tek kullanımlık ön ödemeli karttır. Sanal para olarak tasarlanan Paykasa ön ödemeli kartları ile alışveriş ödemelerinizi kontrollü ve güvenle yapabilirsiniz.

Zaman zaman alışveriş çılgınlığına kapılmışlığımız olmuştur. Kontrolsüzce yapılan harcamalarımız sonrasında maddi olarak sıkıntıya düşeriz. Üzerine bir de kredi kartı bilgilerimiz çalınırsa o zaman işin işinden hiç çıkamayız. İşte bu nokta da Paykasa ön ödemeli kartın avantajını çok daha iyi anlayabiliriz.

Hem kontrollü hem de güvenli alışveriş

Paykasa ön ödemeli kart belirli tutarlarda Euro olarak internet üzerinden satışa sunulmaktadır. İhtiyacımız olan tutarda ve miktarda Paykasa ön ödemeli kart satın alabiliriz. Bu nedenle kontrollü alışveriş yapmamızı sağlamaktadır. Üstelik Paykasa ön ödemeli kartlar tek kullanımlıktır ve 16 haneden oluşan pin kodu ile korunmaktadır. Alışveriş sonrasında Paykasa ön ödemeli kartınız geçersiz olacağı için bilgileri çalınsa bile bu bilgiler işe yaramayacaktır. Bu nedenle Paykasa ön ödemeli kart hırsızlığa karşı da sizi korumaktadır.

Paykasa ön ödemeli kart yüksek teknolojik bir sistemle oluşturulan 16 haneli pin kodu, 3 haneli güvenlik kodu ve son kullanma tarihi ile size iletilmektedir. Bu bilgileri 3. Bir kişi ile paylaşmadığınız sürece güvenli bir ödeme aracı olmaya devam edecektir.

Kayıtsız ve evraksız online alışveriş kartı

Paykasa ön ödemeli kart satın alırken sizin her hangi bir yere kayıt olmanız istenmemektedir. Kayıt zorunluluğu olmadığı için kişisel verilerinizde istenmemektedir. Anonim olarak satışa sunulan Paykasa ön ödemeli kart satın alarak kişisel bilgi ve kredi kartı bilgileriniz de siz de güvende durmaktadır.

Üstelik Paykasa ön ödemeli kart satın alımında kayıt, evrak, aktivasyon süreci gibi işlemler olmadığı için kart bilgilerinizi hemen alabilir ve anında alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Paykasa ön ödemeli kart hızlıdır ve çokta güvenlidir.

Binlerce web sitesinde alışveriş artık çok daha güvenli

Paykasa ön ödemeli kart tüm dünya da bilinmekte ve yerli, yabancı binlerce E-Ticaret, Oyun ve bahis sitesinde ödeme seçeneği olarak kullanılabilmektedir. Bitcoin, Epin alışverişlerinde, Facebook ödemelerinde ya da Knight Online, Silkroad Online, Dark Orbit, Metin2 gibi online oyun portallarında kullanabileceğiniz Paykasa ön ödemeli kart ile hızlı ve güvenli alışverişin keyfine varacaksınız.

Her alışverişe yeni kart

Tek kullanımlık olan Paykasa ön ödemeli kart yapılan alışverişin ardından kullanılamadığı için karta bakiye yüklemeniz mümkün olmayacaktır. O yüzden her alışverişinizde hemen yeni bir kart satın almanız gerekmektedir. Paykasa ön ödemeli kart internet üzerinden satıldığı için satın aldığınız web sitesinin resmi Paykasa bayisi olduğundan emin olmalısınız.

Alışverişten artan para hesaba iade

Paykasa ön ödemeli kart içerisinde kalan bakiyeniz varsa bunu geri almanız mümkündür. Salın alıp hiç kullanmadığınız ya da alışveriş yaptınız ama içerisinde bakiye kalan Paykasa ön ödemeli kartları son kullanma tarihine bozdurma hakkınız var. Bozdurulan kart bedeli belirttiğiniz banka hesabınıza saatler içerisinde yatırılacaktır. İşte Paykasa da ön ödemeli kart almakta bozdurmakta çok hızlı.

Hızlı, Güvenilir ve Pratik

Paykasa ön ödemeli kart, hızlıdır. Hiçbir hizmet bedeli, komisyon ya da ek ücret ödemeden dakikalar içerisinde satın alabilir ve hemen kullanabilirsiniz.

Paykasa ön ödemeli kart, Güvenilirdir. Kayıt, evrak gibi prosedürleri yoktur, Kişisel bilgileriniz ile ilgilenmez.

Paykasa ön ödemeli kart, pratiktir. Aktivasyon beklemeden, uğraştırmadan Paykasa ön ödemeli kart satın alarak hemen alışveriş yapabilirsiniz.
 
Üst