Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Opet ve Yapı Kredi işbirliğiyle yeni bir kredi kartı Opet Worldcard kampanyası daha

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Opet ve Yapı Kredi işbirliğiyle yeni bir kredi kartı Opet Worldcard kampanyası daha

paykasa

Administrator
Yönetici
#1
Yapı Kredi, Opet işbirliği ile tüketicilerin kullanımına sunulan, akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanıcılara yüzde 5`e varan oranlarda ekstra puan kazandıracak Opet Worldcard tanıtıldı. Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Nazan Somer, düzenlenen toplantıda, `Bu karta sahip olanlar akaryakıt alımlarında ekstra puan kazanmanın yanı sıra World`ün 200 bini aşkın üye işyerindeki kampanyalarından faydalanma, taksit, puan ve nakit çekim gibi tüm imkanlara da sahip olacak` dedi.


Yılın 8 aylık döneminde kartlı ödeme sistemleri ile yapılan harcamaların yüzde 13`ünü akaryakıt harcamalarının oluşturduğunu belirten Somer, `Kredi kartı ile akaryakıt sektöründe yaklaşık 162 milyon adet işlem neticesinde 22 milyar lira tutarında harcama gerçekleştirildi“ diye konuştu.
 
Üst