Multi Language

Dil Seç

7/24

Bize Yazın

Kullanıcı Alanı:

Neler yeni

Paykasa | Komisyon Ödemeden Satın Al

Paykasa sanal kartı, sağladığı online ödeme kolaylığı ile tercihiniz olsun. Almak istediğiniz her ürünü internet üzerinde gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve paykasa sanal kartıyla siparişlerini ödeyebilirsiniz. Güvenilir olan paykasa sanal kartı, istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Paykasa | Komisyon Ödemeden Satın Al

Astropay Nedir?

Astropay Hizmet Bilgileri

Döviz kuruna göre online alışveriş yapıp, kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmak isterseniz, Astropay dolar bakiyesiyle sizlere hizmet vermektedir. Ucuz ve güvenilir şekilde sitemiz üzerinden astropay satın alabilirsiniz.

Neden Mars Paykasa

Yaklaşık 5 yıllık bir tecrübeye dayanarak Türkiye’de "Ön Ödemeli Kartlar" olan paykasa, astropay, otopay paykwik, cashixir sektöründe hizmet vermekteyiz. Türkiye’de bu sektörde hizmet veren "Lider" niteliği taşıyan bir firmayız. Firmamız "Astropay, Paykasa, Otopay, Paykwik ve Cashixir"in Türkiye’deki "Resmi ve Tek Yetkili Satış" firmasıdır. Firmamızdan yapacağınız her alışveriş %100 güvenlik altında gerçekleşir. Ayrıca satış işlemlerimizde komisyon ücreti vb. ekstra ücret müşteriye yansıtılmaz. "Mars Paykasa" adı ile hizmet veren firmamızın öncelikli amacı "%100 Müşteri Memnuniyeti" oranını yakalamaktır. Bu nedenle hizmetlerimizi "Kalite Standartlarına Uygun" olarak sunmaktayız. Hızlı, Güvenli ve Kolay Bir Şekilde "Paykasa Satın Almak" için tek yapmanız gereken "Canlı Destek" üzerinden bizlere ulaşmaktır.


AstropayNasıl Kullanılır ?

Astropay Kart , 16 haneli pin kodundan oluşan, daha önce çok yaygın olarak kullanılan bir ön ödemeli kart türüne benzeyen, içerisinde dolar bakiyesi olan bir ön ödemeli sanal karttır. İçerisindeki bakiyeler özel olarak üretilemediği için standart kart bakiyeleri 10, 20, 50, 100, 150, 250 tek kart bakiyesi olarak satılmaktadırlar. Tek kullanımlık bir kart olan astropay kart, kullanılan sitede kartın bakiyesini girmenize gerek kalmadan sadece 16 haneli tek kullanımlık koduyla işlem yapmanıza olanak sağlamaktadır. Döviz kuruna göre online alışveriş yapıp, kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmak isterseniz, astropay dolar bakiyesiyle sizlere hizmet vermektedir. Ucuz ve güvenilir şekilde sitemiz üzerinden astropay satın alabilirsiniz. "Canlı Destek" butonuna tıklayıp müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz.


Nasıl Alırım ?

Sitemiz üzerinden astropay satın almak oldukça kolaydır.

1. Fiyat Listesine Bak

2. Fiyatını Belirle

3. Canlı Destek Al

Neden Astropay ?

Türkiye’de internet Kullanıcılarının E-ticaret ve diğer sitelerde Ödeme seçenekleri olarak kullandıkları bir kart’dır, astropay Kart’ın tek amacı internet ortamında kullanıcılara sorunsuz bir deneyim ve ödeme seçeneği sağlamaktır. Astropay, İngiltere merkezli Ceresline Voucher Limited tarafından tedavül edilen, online ödeme yapmada kullanılan, ön ödemeli bir nakit ödeme aracı ve bir “elektronik para” hizmetidir. Genellikle kredi kartı olmayan veya bilgilerini internet ortamında paylaşmak istemeyen kişilerce kullanılmaktadir.

Astropay Kart internet ortamın’da Elektronik para olarak adlandırılan 16 haneli sanal karttır , internet e-ticaret , oyun , ve alışveriş sitelerinde kişisel kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı önler ve sizi güvenlik altına alır.

Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Sitemizin alt sağ kısmında bulunan Müşteri temsilcisi butonuna veya iletişim kısmına tıklayınız. İletişim sayfamızdaysanız şayet önünüze Çıkan İsim Soyisim , GSM , E-mail bilgilerinizi giriniz ve bekleyiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede iletişime geçip irtibat kuracaktır. Temsilcimize bağlandıkdan sonra yapmanız gereken ödeme yapmak istediğiniz hesap numarasını isteyiniz. Ödemenizi gerçekleştirince Müşteri temsilcisi tarafınıza 16 haneli kodunuzu SMS ve online olarak iletecektir.

Astropay Kart Sahibi Olmak İster misiniz?

İnternet ortamında çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan paykasa kartı ister Havale ile & kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesap numarlarımız’dan herhangi birine Paykasa kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde sizde ”paykasa kart” sahibi olabilirsiniz.

Astropay Kartı birden fazla defa kullanabilir miyim?

Sadece 16 haneli kart numarası ve içerisinde sabit dolar değeri olan bir ön ödemeli kart türündendir. Tek kullanımlık ve kullanıldıktan sonra iptal olan bir karttır.

Size hangi saatler arasında kolayca ulaşabiliriz?

7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet veren tek firmayız. İstediğiniz an bir telefonla veya web sitemizden canlı destekle anında bize ulaşabilir güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

Fiyat Listemizi Görmek İster misiniz ?

Üst